top of page

PiZZABULLS AKADEMi

EĞİTİM

Pizzabulls Akademi markamızın ekip çalışanlarının eğlenerek düşündüren, geliştiren, yenilikçi bir eğitim ve gelişim platformudur. Bizim için eğitimde olmazsa olmazlardandır.

Pizzabulls’ta en çok önem verdiğimiz konulardan biri eğitim. Bizim markamızın altında bulunan tüm ekip arkadaşlarımıza göre eğitimler belirlenmektedir. Şubelerde çalışan ekip üyelerine sistemimizde bulunan Kitap A verilmekte ve takibinin yapılması şube yönetici arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

 

  • Kitap A içinde tüm ekip üyesi arkadaşlarımızın çalışmakta olduğu istasyonların prosedürleri ve standartları bulunmakta gerekli test ve sorular içermektedir. Aynı şekilde Vardiya ve Asistan Müdür arkadaşlarımıza Kitap B, Şube Müdürü arkadaşlarımıza da Kitap C verilmekte gerekli eğitimleri Bölge Müdürü arkadaşlarımız ve eğitim departmanı tarafından takip edilmektedir.

 

Ayrıca eğitim departmanı tarafından her pozisyona göre merkez ofis eğitim salonumuzda kişisel, yönetsel ve operasyonel eğitimler verilmektedir. Bu kursların amacı kursa gelen arkadaşlarımızın yöneticilik ve operasyonel becerilerinin arttırılmasıdır. Eğitim, restoranlarımızda ulaşmak istediğiniz sonuçları elde etmenin tek yoludur.

 

  • Eğitim felsefemiz insanlar bizim en önemli varlığımız olduğundan, eğitimin büyük bir önceliği vardır. İnsanların bizim için önemli olmasıyla birlikte, onlara verilen eğitimlerin de önemli ve öncelikli olması gerekir. Bizim işimizi insanlar oluşturur. Tüm eğitimlerin temel amaçları mükemmel kalite, servis, temizlik, müşteri memnuniyeti, satışları ve karı arttırmaktır.

Detaylı bilgi / Kurumsal - DEPARTMANLAR

DENETİM

%100 MÜŞTERi MEMNUNiYETi

Öncelikle yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sağlamak için çaba sarf ediyoruz, ön bankoda müşteri karşılamalarından, telefon diyaloglarına, müşteri şikayeti karşılamalarına, şubenin ve personelin genel görüntüsü ile müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlayacak olan kaliteli bir ürünün yapım aşamasından müşteriye teslim aşamasına kadar geçen tüm süreçler dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır.

 

  • Zaman zaman müşteri şikayeti karşıladıklarında kendilerinin haklı olduğunu düşündükleri durumlar ile karşılaştığımızda bizim sistemimizde yer alan bir örnek telefon diyaloğu olduğunu hatırlatıyor ve o diyaloğun son cümlesini tekrar okumalarını öneriyoruz.  O cümlede şöyle söylenir, müşterimizin haksız olduğunu düşünüyorsanız alttaki cümleyi tekrar okuyun. (MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR.)

 

Franchiselarımızla beraber, iç içe çalışmaktayız. Bir nevi danışmanlık yapmakta ve şubeleri işletirken alacağı kararlarda yardımcı olmaktayız. Beraberce istişare ederek yol almaktayız. Bu süreçlerde yukarıda da bahsettiğim tüm alanlarda etki etmekte ve birlikte karar vermekteyiz.  Şubelerdeki tüm gelişim ve satış planlarını işletmecilerimizle birlikte yapmakta ve sonuç almada etki etmekteyiz. 

Detaylı bilgi / Kurumsal - DEPARTMANLAR