GüÇLü EKiBi iLE

Büyüyor

PiZZABULLS

pizzabulls-ekibi.png

Celal Hayati Diktepe Şerifali Şubesi

Pizzabulls’un Ümraniye şubesinden ayın en iyisi olarak Celal Hayati Diktepe’yi görüyoruz. 8 Aralık 2006 tarihinden, yani markanın kurulduğu yıldan bu yana hizmetini sürdüren Celal Hayati Diktepe 1 Ekim 1980 İstanbul doğumlu. Pizzabulls bünyesinde sürücü olarak görev yapıyor. 

Zehra Bilgin Sultanbeyli Şubesi

Pizzabulls’un Sultanbeyli şubesinde ayın en iyisi, mutfak elemanı Zehra Bilgin oldu. 10 Şubat 1988 doğumlu ve Çorumlu olan Zehra Bilgin, 2 Nisan 2017 yılından bu yana marka bünyesinde görev yapıyor. 

Kıymet Yıldırım Avcılar Şubesi 

Pizzabulls’un mutfak elemanlarından Kıymet Yıldırım da bu ayın en iyileri arasında yer aldı. Avcılar şubesinde görevli olan Kıymet Yıldırım, 20 Haziran 2014 tarihinden bu yana Pizzabulls’ta görev yapıyor. 1980 doğumlu olan Kıymet Yıldırım, Samsunlu. 

Nilüfer Yanık Tuzla Şubesi

Pizzabulls’un Tuzla şubesinden sorumlu olan Şube Müdürü Nilüfer Tanık, bu ay Pizzabulls’un belirlediği “ayın en iyileri” arasındaki yerini aldı. 20 Kasım 1970 Bayburt doğumlu olan Nilüfer Tanık, 21 Mayıs 2015 tarihinden bu yana marka bünyesindeki çalışmalarını sürdürüyor.

Sinan Akpınar Şişli Şubesi 

İstanbul’un en hareketli ilçelerinden biri olan Şişli’de, Pizzabulls Şişli’nin Şube Müdürü olarak görev yapan Sinan Akpınar, ayın en iyileri arasına seçilen isimlerden oldu. 10 Kasım 1987 doğumlu olan Sinan Akpınar, 12 Ekim 2010 yılından bu yana Pizzabulls ailesinin bir üyesi. 

Tam 12 yıldır İtalyan Mutfağı’nın sevilen lezzeti pizzayı tutkunlarıyla buluşturan Pizzabulls’un hizmet ağını yaygınlaştırmasında profesyonel ekibinin katkısı yadsınamaz. Çalışanlarının memnuniyetini her daim gözeten marka, en başarılı çalışanlarını duyurmaya ve onları onurlandırmaya devam ediyor. 

15.png