top of page

‘‘MOTO KURYELİKTEN PATRONLUĞA’’

 

  • Darıca’da işletmeciliğini İsmail AKÇAY’ın yaptığı Pizzabulls birbirinden özel spesiyal menüleri ve farklı tatları ile müşterilerinin hizmetinde. Tamamı Türk sermayesi olan Pizzabulls’un Darıca Şubesi sahibi İsmail  AKÇAY; “Siz değerli müşterilerimize hijyenik ve ferah bir ortamda güler yüzlü hizmeti sunmak adına çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli, bugüne kadar aldığımız olumlu tepkilerde bunun bir göstergesidir” dedi.

“MUHTEŞEM LEZZETLER Bİ TIK ÖTENİZDE”

  • Gece saat 03:00’a kadar bölge halkına hizmet veren Türk Markası Pizzabulls özel lezzetleri ile Darıca halkının vazgeçilmez lezzet duraklarından biri oldu. pizzabulls.com ve yemeksepeti.com üzerinden de sipariş alan firmada yerel lezzetler Ali Baba ve Anadolu ise müdavimlerin vazgeçilmezleri arasında. Özel sosları, tatlıları, vejeteryanlar için beyaz et konsepti ve lezzetli aparetifleri ile müşterilerine zengin bir menü sunan işletme 655 07 70 ve 444 32 44 nolu telefon numarasından da sipariş almakta.

 

  • Pizzabulls Darıca Şubesi, Kazım Karabekir Mahallesi’nde Darıca Kültür Merkezi’ne 50 metre mesafede PTT karşında hizmet vermektedir. Firmada ilk olarak moto kurye olarak işe başlayan İsmail AKÇAY kısa süre sonra azmederek ve çalışarak firmanın patronu oldu. İnsanın işçi olarak çalıştığı yerde işletme sahibi olması elbette gurur verici diyen AKÇAY; “İnsanın azmetmesi ve çalışması sonucunda yapamayacağı hiçbir şey yok. Benim gibi bir çok insan var ve ben bu hususta onlara örnek olmak isterim. Hayalleriniz, hedefleriniz varsa bunun için çok çalışıp emek harcamalısınız. Şuan gelmiş olduğum konum ise çok çalışmamın önüne geçemez çünkü daha bir çok hedefim var” dedi.

HiKAYESi

BİR BASARI

.

İsmail AKÇAY

Pizzabulls Darıca;

d7889212-beec-45da-8869-5fbc5516fdff.jpg

Her türlü şikayet ve önerilerinizi çağrı merkezimize ve info@pizzabulls.com adresine yapabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız. 

15.png
bottom of page