top of page

Hayallerden patronluğa

 

Ortağı Altuğ Kara ile Pizzabulls’un Bağcılar şubesini franchise olarak işleten Orhan Davutoğlu, öncelikli olarak Pizzabulls’un samimiyetine inanmış. Orhan Davutoğlu’nun restoran hayali 26 Şubat 2016 tarihinde gerçek olmuş. “Çeşitli markaların franchise görüşmelerinden sonra Pizzabulls'a müracaat ettik ve bizi çok samimi karşıladılar ve hemen merkezlerine davet ettiler.

 

Orada genel müdürümüz Sayın Doğan Işık ile tanıştık” diyen Orhan Davutoğlu, genel merkezi gezdikten sonra ortağı Altuğ Kara’ya “Oldu bu iş” demiş. Başta 10 restoran bölgesi belirledikten sonra Bağcılar'daki ilk Pizzabulls şubesini çok kısa zamanda faaliyete geçirdiklerini ve hızlı bir şekilde işe koyulduklarını anlatan Orhan Davutoğlu, “Pizzabulls da bir dünya markası. Başta, restoranda 1 ay boyunca eğitim aldık ve aldığımız eğitimlerin ardından personel alımlarımızı gerçekleştirdik” diyor. 

 

BAĞIMSIZ DENETLEME SİSTEMİ 

 

Orhan Davutoğlu, şube açılışı sürecinde Pizzabulls tarafından sağlanan ödeme kolaylıklarına da değinerek şunları söylüyor: “Restoranı anahtar teslim aldık dersem az kalır, açılışın ardından geçen süreçte Pizzabulls’un tecrübeli ekibinin desteğini hep hissettik.

 

Her zaman yanımızda oldular.” Geleceği çok parlak olan Pizzabulls restoranlarının bağımsız denetleme sistemine sahip olduğunun altını çizen Davutoğlu, restoranlarda kullanılan ürünlerin her birinin kaliteli markalardan seçildiğini ve her bir ürünün taze ve günlük olduğunu da dile getiriyor. Orhan Davutoğlu son olarak, en başta belirlediği ve hayali olan 10 restorana da adım adım yaklaştığını ifade ediyor.

HiKAYESi

BİR BASARI

.

 Orhan Davutoğlu 

Pizzabulls Bağcılar;

Pizzabulls Bağcılar Orhan Davutoğlu.jpg

Her türlü şikayet ve önerilerinizi çağrı merkezimize ve info@pizzabulls.com adresine yapabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız. 

15.png
bottom of page