top of page

İlk olarak; Tuncay BALCI ve Fırat DİNDAR kimdir, Pizzabulls franchise kariyeriniz nasıl başladı?

 

  • Merhaba, biz Tuncay BALCI ve Fırat DİNDAR. 10 yılı aşkın süredir gıda üretimi ve gıda ambalajı sektörlerinde çalışmaktayız. Gerek üretim, gerekse pazarlama sektörlerinin içerisinde olmamız ve işin üretim tarafında doğrudan bulunmamız sebebiyle aklımızda daima üretim ve pazarlama ile ilgili düşünceler bulunmaktaydı. Ülkemizde büyüyen hizmet sektörünün bir parçası olmak, buna katkı sağlamak için ya sıfırdan bir oluşum sağlamanız yada mevcut oluşumlar ile birlikte büyümeniz gerekiyor. Ülkemizin ve bölgemizin risklerini göz önüne aldığımızda, maddi desteğimizin yeterli olmaması sebebiyle mevcut oluşumlar ile birlikte hareket etmek bize daha makul geldi. Dolayısıyla İstanbul’da 2015-2016 yıllarında ilk Pizzabulls maceramız dönemin Genel Müdürü Zeynel AKYOL ile görüşmemizle başladı. Çeşitli sebeplerle sonuçlandıramadığımız bu görüşmelerin ardından aklımızın bir köşesinde daima bulunan Pizzabulls Franchise için Genel Müdürümüz Doğan IŞIK ile tekrar görüştük. Görüşmelerimiz 2020 yılında KocaeliÇayırova’da sonuçlandı ve böylece 2020 yılının kasım ayında, ailenin 50. şubesi olarak açıldık. 

HiKAYESi

BİR BASARI

Pizzabulls-Mutlukent;-Tuncay-BALCI-01.png

.

Tuncay BALCI ve Fırat DİNDAR

Pizzabulls Mutlukent; 

Koronavirüs kapsamındaki süreçte aldığınız önlemlerden ve şubenize etkilerinden bahseder misiniz?

 

Elbette zor bir süreçten bahsediyoruz. Şubat 2020’de ülkemizde görülen ilk salgının ve getirdiği zorlukların üzerinden yaklaşık 9 ay geçtikten sonra şubemizi açtık ve tüm bu zorlu sürecin farkında olmamız, alacağımız aksiyonların daha belirgin olmasına katkı sağladı. Bulunduğumuz sektör itibariyle önceliğimiz olan temizlik ve hijyen konusunda bir kat daha dikkatli ve titiz olmak durumundayız. Dolayısıyla gerek personel, gerekse müşterilerimiz için aldığımız önlemler günlük ve haftalık olarak yapılıp kontrol edilmektedir. Şubemize etkilerinden bahsedecek olursak; ilk başta da açıkladığımız gibi biz pandeminin tam da ortasında sektöre girdik.

Dolayısıyla bizim için önemli olan pandemi sonrasında karşılaşacağımız etkiler ne olacak sorusunun yanıtı. Sanırım bunu da önümüzdeki dönemlerde göreceğiz.

Şubat 2020’de ülkemizde görülen ilk salgının ve getirdiği zorlukların üzerinde yaklaşık 9 ay geçtikten sonra şubemizi açtık ve tüm bu zorlu sürecin farkında olmamız, alacağımız aksiyonların daha belirgin olmasına katkı sağladı. 

Pizzabulls’u rakiplerinden farklı kılan ilk üç özellik nelerdir?

 

 • Müşteri odaklı sunulan hizmet kalitesi, • Temiz ve sağlıklı ortamlar sunan restoranları, • Elbette lezzet faktörü.

Bu zorlu süreçte müşteri memnuniyetini sağlarken ve kampanyaları seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

 

Tabii ki bölgemize göre hareket ediyoruz. Bölgemizin ekonomik ve sosyal yapısı bizim sunacağımız kampanyalar için ışık tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini bu kapsamın dışında tutuyoruz çünkü; bunu sağlamak için onların sosyal, ekonomik ve hatta kültürel durumuyla ilgilenmiyoruz. Bizim için önemli olan; karşımızdaki insanın  verdiğimiz hizmet sonucunda mutlu olması. Bölgemiz içerisinde kalan organize sanayiden müşterilerimiz için hazırladığımız çoklu pizza kampanyalarımız da bulunmaktadır.  

Pizzabulls-Mutlukent;-Tuncay-BALCI.png

Önümüzdeki süreçte hedefleriniz neler? Yeni şube açma planlarınız var mı?

 

Elbette sistem içerisinde en iyi hizmeti sunmak öncelikli hedefimiz. Eğer, bu hedefi sağlayabilirsek diğer tüm hedeflerimizin gerçekleşeceğine inanıyoruz. Şuan için odak noktamız ilk şubemiz. Her yönüyle işimizi tam ve doğru yapmak istiyoruz. Eğer bunu başarabildiğimizi görürsek yeni bir şube neden olmasın? 

Eklemek istedikleriniz...

 

Pizzabulls Ailesine sevgi ve saygılarımızla. Teşekkürler...

Her türlü şikayet ve önerilerinizi çağrı merkezimize ve info@pizzabulls.com adresine yapabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız. 

15.png
bottom of page