Cedi Osman Akademi ve Pizza Bulls iş birliğiyle kurulan ve bu sezondan itibaren Türkiye Basketbol 2'nci Ligi'nde mücadele edecek olan Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol Takımı'nın tanıtımı yapıldı.

6124afb8ae298be0727eefeb.webp
Fanatik Gazetesi  link : Haber için tıkla

Pizzabulls 1 milyon 200 bin dolarlık yatırım yapacak

Pizza sektöründeki 15’inci yılını kutlayan Pizzabulls, 2006’dan bugüne şube sayısını 60’a çalışan sayısını da 900’e çıkardı. Yılsonunda 65 şube ve bin çalışana ulaşacak olan şirket, üç yılda 45 yeni şube açarak 110 şubeye ulaşacak. Ayrıca şirketin 1 milyon 200 bin dolarlık yatırım yapacağı belirtildi.

13421378-728xauto.jpg
MYNET Finans  link : Haber için tıkla

Cedi Osman: BSL'ye çıkarsak yerlilere şans vereceğiz

Cedi Osman Akademi ve Pizza Bulls iş birliğiyle kurulan ve bu sezondan itibaren Türkiye Basketbol 2'nci Ligi'nde mücadele edecek olan Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol Takımı'nın tanıtımı yapıldı.

2b0c0a8ae23f4717a4418d0f986582d1.jpg
NTV SPOR  link : Haber için tıkla

Pizzabulls akademiyle teknik eğitim verecek

50'ye yakın şubeye ulaşan Pizzabulls, hem franchise adaylarının hem de çalışanlarının işe donanımlı başlaması için akademi kurdu. Pizzabulls Akademi'de yönetsel ve teknik beceri eğitimlerinin yanı sıra, kişisel gelişim eğitimleri de verilecek. 

SABAH Gazete  link : Haber için tıkla
pizzabulls-bölge-müdürü-erol-senlikoglu.png

Kırbeyi, İran ve Azerbeycan'dan gelen teklifleri de değerlendirdiklerini söylüyor

İran, Azerbaycan’da franchise teklifleri aldıklarının altını çizen Kırbeyi, ABD, Çin ve Rusya gibi büyük pazarların da hedefleri altında olduğunu söylüyor. Kırbeyi yurtdışın yatırımlardan kazandıklarını yine Türkiye’ye yatıracaklarının da altını çiziyor. kazandığımız parayı yine Türkiye’ye yatıracağız. Amacımız Türk pizzasını dünyaya götürmek.

HÜRRİYET Gazete  link : Haber için tıkla
23.jpg

Pandemide pizza satışları arttı

Küresel salgın Covid-19 yeme-içme alışkanlıklarını değiştirdi. Pandemi nedeniyle online paket servisin 4 kat arttığı bu dönemde daha kolay paketlenebilir ürünlere de olan talebi katladı. Bu dönemde hem hızlı ve pratik olması hem de fiyat-lezzet dengesiyle birlikte pizzaya olan talep arttı. Öyle ki pandemi döneminde pizzaya olan talep Türk insanının favori yiyeceği olan kebap ve lahmacunun da önüne geçti.

İHA  link : Haber için tıkla
02.jpg

Bloomberg HT Canlı Yayınlar

Bloomberg HT Canlı Yayın Konuğu Pizzabulls Ceo' su Cavit Can Kırbeyi.

22--vjknkm.jpg
6124afb8ae298be0727eefeb.webp

Cedi Osman Akademi'nin kurucusu, Cleveland Cavaliers'ta forma giyen milli basketbolcu Cedi Osman, bu sezon itibarıyla Türkiye Basketbol 2'nci Ligi'nde mücadele etmeye başlayacak Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol Takımı'yla ilgili olarak, "Süper Lig'e çıkmış olsak da biz yine hedefimizden şaşmayıp sadece yerli oyunculara şans vermek istiyoruz.

Fotamaç Gazetesi  link : Haber için tıkla
Motorcu-çocuk.png

Türkiye’de uluslararası markalar dahil kurumsal olarak ciddi Yatırım yapan 5 firma mevcut. Pizzabulls 2006 yılından itibaren sektörün içerisinde olup, her geçen gün kendini geliştirerek sektörde ciddi bir konuma geldi. Yüzde 100 Türk sermayesi ile büyüyerek ekonomi ve istihdama katkı sağlıyor. Şu an 700 olan çalışan sayımız hızla artıyor.

Hürriyet Ekonomi  link : Haber için tıkla
donerli-pizza-pizzabulls-un-en-tercih-edilen-10374663_o.jpg
SonDakika.com  link : Haber için tıkla
29.jpg
SonDakika.com  link : Haber için tıkla
5c8d5a9907291c1d7402dc9f.jpg

Bu yıl gitmek istedikleri iller arasında Kayseri, Malatya, Konya, Bursa, Ankara, Antalya, Adapazarı ve İzmit’in ilk sırada yer aldığını aktaran Kırbeyi, yatırım bedelinin 120 bin dolar artı KDV olduğunu belirtti. Kırbeyi, Türkiye’deki pizza sektörüyle ilgili de “Şu anda pazar 750 milyon-1 milyar TL arasında bir büyüklüğe sahip” dedi.

Milliyet Ekonomi  link : Haber için tıkla
Pizzabulls-Mutlukent;-Tuncay-BALCI-01.png

2015 yılında altyapıya 1 milyon dolarlık yatırım yaptıklarının altını çizen Kırbeyi, 2020 sonu itibariyle ise hedeflerini 100 şube olarak belirlediklerini anlattı. 

Habertürk Ekonomi  link : Haber için tıkla

Çalışanını iş sahibi yapıyor

10 yılda 45 şubeye ulaşan Pizzabulls, çalışanını da işyeri sahibi yaptı. Pizzabulls CEO'su Cavit Can Kırbeyi, 45 şubenin 15'ini çalışanların açtığını söyledi. Kırbeyi, "Motor kuryesinden mutfak şefine kadar çalışan personellerimizin birçoğu bugün Pizzabulls dükkânını açmış durumda. Çalışanlarımızı özendirmek ve desteklemek için onların kredi alma ve geri ödeme koşullarında birebir yanlarında oluyor ve her türlü yardımı yapıyoruz.

SABAH Gazete  link : Haber için tıkla
51.jpg
burcu (1).jpg

Pizzabulls, franchise şubeler açacak

Dünyada yılda 40 milyar dolarlık pizza yenirken, Türk insanı da yılda 2 milyar TL’lik pizza tüketiyor. Yabancı zincirlerin yanı sıra hızla büyüyen yerli pizza markalarının izlediği stratejiler, pazarı her yıl daha da büyütüyor.

Pizzabulls Cedi Osman Basketbol, TB2L’de mücadele edecek

Pizzabulls Cedi Osman Basketbol olarak Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan takımın misyonu, altyapıdan oyuncularla mücadele etmek olacak. Şile’de bulunan Işık Üniversitesi kampüsünde akademinin kampında sporcularla bir araya gelen Cedi Osman, çok mutlu olduğunu ifade...

SABAH SPOR  link : Haber için tıkla
pizzabulls-cedi-osman-basketbol-tb2l-de-mucad-2-14350782_osd.jpg
EKONOMİST  link : Haber için tıkla
Pizzabulls-Mutlukent;-Tuncay-BALCI-01.png

sırada ABD, Çin ve Rusya gibi büyük pazarlar var

Şirketin yeni yatırımlarına ilişkin düzenlenen toplantıda konuşan Kırbeyi, pizzanın, çalışanlar, öğrenciler, televizyon karşısında yemek yemeyi sevenler, mutfakta vakit harcamak istemeyenler gibi neredeyse her gelir düzeyinden, yaş grubundan seveni olduğunu söyledi.

YENİŞAFAK  link : Haber için tıkla
5bf30b5067b0a807e03fd929.jpg

40 MİLYAR DOLARLIK PAZAR

Markamız pizza hamurundan tatlılara kadar tüm ürünlerini Ümraniye’de bulunan 2700 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesisinde hazırlıyor. Merkez bina ve üretim tesisinde 80 kişi çalışıyor. Sadece üretim değil, çağrı merkezinden lojistiğe kadar tüm birimler merkezde yer alıyor. 

HÜRRİYET bigpara  link : Haber için tıkla

Pizza sektöründeki 15’inci yılını kutlayan Pizzabulls, 2006’dan bugüne şube sayısını 60’a, çalışan sayısını da 900’e çıkardı. Yıl sonunda 65 şube ve 1000 çalışana ulaşacak olan şirket, 3 yılda 45 yeni şube açarak 110 şubeye ulaşacak.

cavit-kırbeyi.png
Gastronomi Dergisi link : Haber için tıkla

TB2L: Pizzabulls CO: 82 Adana Sertaş Spor: 67

indir.jpg
Haberle com link : Haber için tıkla

ADANA (İHA) - Cedi Osman tarafından kurulan ve Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden Pizzabulls CO, ligdeki ilk maçında Adana Sertaş Spor'u 82-67 mağlup etmeyi başardı.

Pizzabulls CO: 82 - Adana Sertaş Spor: 67

Cedi Osman tarafından kurulan ve Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Pizzabulls CO, ligdeki ilk maçında Adana Sertaş Spor’u 82-67 mağlup etmeyi başardı.

indir.jpg
SABAH  link : Haber için tıkla

Ligi'nde mücadele eden Pizzabulls CO, ligdeki ilk maçında Adana Sertaş Spor'u 82-67 mağlup etmeyi başardı.

İHA  link : Haber için tıkla
indir.jpg
15.png